در میرتوسپاکسازی پوست اکسی تراپیمیکرونیدلینگفیشالپلکسر پلککربوکسیانجام دهید!

کلینیک تخصصی مراقبت پوست میرتوس با دارا بودن بهترین و مجهزترین دستگاههای روز دنیا سلامت باورنکردنی را برای شما به ارمغان می آورد. دراین مرکز کلیه روش های روز مراقبت پوست و زیبایی زیر نظر استاد سرکار خانم متینه کشاورز(دارای بیش از 20 گواهی نامه بین المللی در زمینه مراقبت پوست) انجام میگردد. فعالیت انستیتو مراقبت پوست میرتوس در زمینه های اکسی تراپی، میکرودرم ، فیشال، پلکسر پلک ، کوچک کردن بینی و… انجام می پذیرد. که به طور خلاصه درباره هر کدام در ذیل توضیح داده ایم.

میکرودرم (پاکسازی پوست)

میکرودرم روشی است فوق العاده برای جوانسازی و زیبایی پوست که با انجام درست آن می توانید از جوش و لک و منافذ باز پوست و بسیاری از ضایعات پوستی پوست خود را پاک کنید

میکرودرم ابریژن برای بار اول  در سال 1985 در کشور ایتالیا انجام شد و بعدها در بیشتر کشورهای اروپایی به عنوان روش بدون عارضه جوان سازی استفاده شد.

میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند.  در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود..

میکرودرمی | میکرودرم | پاکسازی پوست | انستیتو مراقبیت پوست میرتوس
اکسی تراپی | اکسیژن تراپی | انستیتو مراقبت پوست میرتوس

اکسیژن تراپی

اکسیژن، گازی است که در هوا وجود دارد و همه ما برای زندگی کردن و تنفس کردن به آن نیاز داریم. برخی  مردم که دارای اختلالات تنفسی هستند، نمی توانند به صورت طبیعی از اکسیژن  استفاده نمایند؛به دلیل وجود الاینده ها و عدم استفاده از شوینده مناسب و نداشتن مراقبت پوست دچار کمبود اکسیژن در سطح پوست میشوند  آن ها برای رفع این مشکل، به مکمل های اکسیژن یا اکسیژن درمانی نیاز دارند.  البته افرادی هم هستند که از اکسیژن درمانی، برای کلاژن سازی پوست و کاهش چین و چروک و جوان سازی پوست استفاده می کنند. افرادی که دارای چین و چروک و خطوط ریز بر روی پوست صورت خود هستند، برای از بین بردن آن ها و جوانسازی پوست نیاز به محصول یا روشی دارند که این که این کار را برای آنها انجام دهد. یکی از بهترین روش ها که باعث ایجاد تقویت کلاژن در پوست می شود، اکسیژن درمانی است.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ نوعی تحریک مکانیکال پوست با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز می‌باشد که باعث تحریک و افزایش کلاژن سازی پوست شده که وقتی هم‌ زمان با مواد مزوتراپی انجام می‌شود تأثیر مضاعف و بسزایی در رفع منافذ و جوان‌سازی و افزایش کیفیت پوست دارد.همچنین دستگاه‌ میکرونیدلینگ جهت پیگمانتاسیون و تاتو اسکارها و جای زخم در سر و ابرو و هاشور و سایه زدن جهت پرپشت کردن موهای سر در افرادی که موهای کم‌پشت دارند و نمی‌توانند از کاشت مو یا کلاه‌گیس استفاده کنند، کاربرد دارد. در کلینیک آرین سیما از دستگاه میکرونیدلینگ آمیا (Amia) استفاده می‌شود. میکرونیدلینگ روشی است که در آن با استفاده از درمارولر یا سوزن های بسیار ریز، خراش هایی روی پوست ایجاد می کنند. هدف از این کار تولید کلاژن و بافت پوستی جدید برای داشتن پوستی نرم تر، محکم تر و درجه رنگ بهتر است. میکرونیدلینگ معمولا روی پوست صورت و برای درمان جای زخم، چین و چروک و منافذ بزرگ پوستی انجام می شود.

میکرونیدلینگ | انستیتو مراقبت پوست میرتوس
میکرونیدلینگ | انستیتو مراقبت پوست میرتوس
کربوکسی تراپی | انستیتو مراقبت پوست میرتوس

کربوکسی تراپی

تزریق گاز کربنیک را در زیر پوست کربوکسی تراپی می گویند ، جهت برطرف سازی مشکلات زیبایی و درمان سلولیت می توان از این روش استفاده کرد . در این روش در نواحی زیر پوست از سوزن های بسیار ظریف جهت تزریق استفاده می شود ، در روش کربوکسی تراپی از گاز بی خطر CO2  استفاده می شود ، با این روش درمانی در بافت ها اکسیژن افزایش می یابد ، تحریک فیبروپلاست ها ،بهبود یافتن میکرو جریان ها در بخش کلاژن می باشد. کربوکسی تراپی  به گونه ای است که تزریق در زیر پوست با استفاده از گاز بی خطر CO2می باشد. این روش در درمان سلولیت نقش به سزایی دارد .سلولیت به برآمدگی های چربی ناصاف بر روی ران و باسن می گویند که بیش از 95 درصد از جمعیت زنان به آن دچار هستند. بسیاری از زنان به دنبال درمان های متعددی برای از بین بردن سلولیت های خود هستند از جمله استفاده از کرم های مختلف، استفاده از ماساژ غدد لنفاوی و … که فایده زیادی در بر نخواهد داشت زیرا هیچ کدام از این روش ها به درمان اصلاح مشکلات زیر بنایی فیزیولوژیکی نخواهد داشت و گردش خون و آسیب های پوست در زمینه کلاژن سازی را تغیری نخواهد داد.